nieuwsbrief maart april 2016

[vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_image src=”https://wijkverenigingbaalder.nl//var/www/clients/client49266/web137157/web/wp-content/uploads/2015/11/images.duckduckgo.com_.png” image_width=”600″ image_height=”350″ crop=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_highlight text=”nieuwsbrief maart april 2016″ font_family=”none” text_color=”#aae732″ bg_color=”#4e79ea”][mk_divider style=”double_dot” divider_width=”full_width” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]

Nieuwsbrief van maart en april 2016 is hier te downloaden: klik hier

Wij zijn aan het onderzoeken wat de mogelijkheden zijn om “De Boerderij” op de schop te nemen.
Dit omdat de ruimtes in ons wijkcentrum, te beperkt zijn, om alle activiteiten een plek te geven, die
wij willen organiseren. Er wordt nu hard gewerkt, om een draagkracht onderzoek te starten, om
er zo achter te komen, of er binnen de wijk, ook voldoende draagkracht is, voor de verschil-
lende activiteiten, zoals:
– Koken met groenten uit moestuin.
– Samen Doen een eigen plek.
– Eigen ruimte voor jongeren.
– Geluidsarme Concert ruimte.
– Oefenruimte voor artiesten
– extra vergaderruimtes
– Meer culturele evenementen.
– Meer ruimte voor Baalder Noaberschap.
– Ruimte voor Workshops etc.

Wilt u ook onze enquete invullen? dat kan hier: LINK

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Deel dit bericht: