Jonge Dierendag 2016

[vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_image src=”https://wijkverenigingbaalder.nl//var/www/clients/client49266/web137157/web/wp-content/uploads/2016/05/jongedierendag2016.jpg” image_width=”600″ image_height=”350″ crop=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_highlight text=”Jonge dierendag” font_family=”none” text_color=”#aae732″ bg_color=”#4e79ea”][mk_divider style=”double_dot” divider_width=”full_width” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]

Op woensdag middag 18 mei is er een jonge dieren dag op de kinderboerderij.
Er zijn jonge cavia’s , geitjes en jonge kwarteltjes. Weet jij een leuke naam voor het kleine (bruin/wit ) gespikkelde geitje ?
Maak dan een mooie tekening met de naam voor het geitje en vergeet niet je eigen naam hierop te zetten!
Neem wat lekkers mee voor de dieren! Er is ranja en een lekkere traktatie voor de kinderen.
Tot woensdag 18 mei om 14 uur!!

[/vc_column_text][mk_divider style=”double_dot” divider_width=”full_width” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″][mk_countdown year=”2016″ month=”may” day=”18″ hour=”14″ minute=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Deel dit bericht: