Algemene ledenvergadering 2016

[vc_row][vc_column width=”1/2″][mk_image src=”https://wijkverenigingbaalder.nl//var/www/clients/client49266/web137157/web/wp-content/uploads/2016/04/AlgemeneLedenvergadering.jpg” image_width=”600″ image_height=”350″ crop=”false” lightbox=”false” frame_style=”simple” target=”_self” caption_location=”inside-image” align=”left” margin_bottom=”10″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][mk_highlight text=”Algemene ledenvergadering 2016″ font_family=”none” text_color=”#aae732″ bg_color=”#4e79ea”][mk_divider style=”double_dot” divider_width=”full_width” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]

Op de nieuwsbrief staat dat er op 21 april een algemene ledenvergadering plaats zal vinden,
maar deze vergadering is verplaats naar 19 mei,
zodat het bestuur meer tijd heeft om deze goed voor te bereiden. Dit omdat het bestuur op dit moment bezig is met erg belangrijke zaken voor ons wijkcentrum en haar toekomst. Het bestuur is van mening dat onze leden daarin een hele grote invloed hebben, net als de door de 160 personen, die de enquête hebben ingevuld.

 

[/vc_column_text][mk_divider style=”double_dot” divider_width=”full_width” margin_top=”20″ margin_bottom=”20″][mk_countdown year=”2016″ month=”may” day=”20″ hour=”00″ minute=”1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Deel dit bericht: